"כהן @ מושון" מסחררים את פלוטו

הראפרים מיכאל כהן ומיכאל מושונוב, "כהן @ מושון", מרימים את הקצב של אולפני פלוטו. בראיון מיוחד הם מספרים לנו על החלום לעשות כסף מההיפ הופ ועל השפעותיהם המוזיקליות, ומעניקים לכם שלושה שירים בביצועים מיוחדים

פרויקט "חיים בפלוטו" של ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב, המארח את מיטב האמנים בישראל, משנה את הקצב. בפעם הראשונה אנחנו שמחים לארח בפרויקט ראפרים, ולהגיש לכם כמות גדושה של מוזיקה מסחררת. הצמד "כהן @ מושון" מגיעים אלינו לאולפן, הלא הם מיכאל כהן ומיכאל מושונוב. שני המוזיקאים והראפרים הצעירים התיישבו איתנו לראיון מיוחד וכן מגישים לכם שלושה ביצועים מקפיצים לשירים חדשים.

לא פשוט להוציא לפועל את היצירה של השניים, לכל אחד מהם גם עיסוקים אחרים. כהן בכתיבה, תקליטנות והפקה מוזיקלית ואת מושונוב אנחנו כמובן מכירים מעבודתו על המסך. כבר השבוע, לדוגמה, נוסעים השניים לארצות הברית, כל אחד לעינייניו ולמקום אחר - לתקופה של כמה חודשים. אבל בראיון המיוחד הם מספרים למה תמיד יהיו "כהן @ מושון", וכן על הפנטזיה להפוך את הראפ לפרנסה, על מצב המצב הבעייתי של ההיפ-הופ בישראל ומושונוב מסביר על ההשפעה מההורים שכולנו מכירים.

באולפן כאמור מבצעים השניים שלושה שירים: "מלמעלה עד למטה", "תל אביב" (שיר המוקדש לעיר בה גדלו ועל הבעיות בה) ו"קלאסיקלטת". שלושת השירים לקוחים מתוך האלבום החדש והשני של השניים, "מחשב לכל ילד", עליו עבדו בשנתיים האחרונות.