כשאסף אמדורסקי משתעמם מעצמו, הוא מעניק לשירים שלו פרשנות חדשה: "חיפשתי איך להישאר דלוק וסקרן", הוא אומר. כעת הוא מגיע לאולפני פלוטו עם שלושה ביצועים ומספר שהיום, עם האינטנסיביות בחייו, כל הקלטה של שיר היא נס מבחינתו

 

פרויקט "חיים בפלוטו" של ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב ממשיך לארח את מיטב האמנים בישראל. בכל פעם אנו מעניקים לכם מבט מקרוב על המוזיקאים המתארחים, כולל ביצועים ושיחות שלא תראו בשום מקום אחר. הפעם נכנס לאולפן אסף אמדורסקי - וברגע מיוחד וקסום, מתיישב איתנו לשיחה אינטימית מפתיעה. אחר-כך הוא גם שר יחד עם להקתו, שלושה שירים בביצוע מיוחד.

 

ביום הארוך באולפן ההקלטות אמדורסקי והלהקה ביצעו את "הרחובות ממריאים לאט" - השיר אותו הלחין אמדורסקי למילותיו של דוד אבידן, את השיר "רכבת לצפון" - אחד האהובים מהרפרטואר הרחב של המוזיקאי, וכן את "15 דקות", הנפלא. את אמדורסקי ליוו באולפן אור אדרי בבס, רון אלמוג בתופים, תום דרום בקלידים והמוזיקאית קרני פוסטל בצ'לו, קלידים וכלי הקשה.

 

 

בימים אלה עסוק אמדורסקי בעבודה על אלבום משותף עם ישראל גוריון - מי שהיה השותף של אביו, בני אמדרוסקי, בצמד "הדודאים". האלבום מגיע בעקבות מופע משותף שהשניים השיקו בשנה שעברה. בנוסף, הוא ממשיך בסדרת ההופעות "צד א' מארח", סדרה המתמקדת בשני אלבומיו האחרונים: "הרי את" ו"צד א'", ובה הוא מארח אמנים שונים.