אלון אולארצ'יק: "אף פעם לא יודע מה טוב לי"

"בהיסטוריה הקצרה שלי יש הרבה מקרים של 'הקדמת את זמנך'. אולי מחוסר רצון לקחת אחריות, לראות מה קורה עכשיו". אלון אולארצ'יק מתארח ב"חיים בפלוטו" לראיון ושלושה ביצועים
 
 
אתר ynet ואולפני "פלוטו" בתל-אביב ממשיכים בשיא המרץ בפרויקט המיוחד "חיים בפלוטו", בו נכנסים האמנים הגדולים של ישראל לאולפן ומקליטים עבורכם ביצועים חיים לשיריהם ומתיישבים לראיון אינטימי של אחד על אחד. הפעם אתם זוכים למבט אישי ויוצא דופן על המוזיקאי הוותיק אלון אולארצ'יק, שהתכנס עם להקתו באולפן וביצע שלושה משיריו היפים: "כל דבר קט", "גלים גלים" ו"כל הליל אני בגנך".
 
אל האולפן הגיע אולארצ'יק כמובן עם גיטרת הבס שלו, ועם אלעד אדר בפסנתר, אמיר ברסלר בתופים וניצן עין הבר בסקסופון - הלהקה איתה הוא מנגן ב"אולארצ'יק סטייל", מופע בו הוא מגיש ביצועים מחודשים לשיריו מכל השנים באווירה ג'אזית. המופע גם הוליד אלבום הנושא את אותו השם, שיצא בשנה שעברה.
 
 

בימים אלה אולארצ'יק ממשיך להסתובב עם המופע ברחבי הארץ, לצד מופע חדש בשם "הרביעייה" שמפגיש אותו על הבמה עם חברו מ"כוורת" אפרים שמיר, שלמה יידוב ושם טוב לוי, כאשר כולם מבצעים משיריהם של האחרים בעיבודים טריים.