המוזיקאי דודי לוי הגיע עם "התזמורת הקטנה" לאולפני פלוטו, סיפר על התחושות שהיו לו כשהקליט ביצועים חדשים לשירים הנוסטלגיים של "נוער שוליים" - וניסה להסביר מדוע לא התאחדה הלהקה מעולם. צפו בראיון ובביצועים לשלושה שירים.

פרויקט "חיים בפלוטו" של אתר ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב ממשיך להביא לכם מבט יוצא דופן, אינטימי ואישי, על האמנים הטובים בישראל וכמובן על המוזיקה שלהם. עכשיו מצטרף לפרויקט הזמר והמוזיקאי דודי לוי שנכנס לאולפן יחד עם להקתו המיוחדת, "התזמורת הקטנה" ומציג בפניכם שלושה שירים בעיבודים נוגעים וחדשים ומתיישב איתנו לראיון מסקרן של אחד על אחד.

ביום הצילומים באולפן לוי ולהקתו ביצעו שירים מתקופות שונות בקריירה שלו. את "מלאך" אותו הלחין למילותיו של מאיר גולדברג, את "ענוג", השיר הקלאסי של להקתו משכבר הימים "נוער שוליים", אותו הלחין יחד עם ארן אמיר ויעקב פיטרו למילותיה של חנה גולדברג - ואת "כל הזמן שבעולם" אותו הלחין למילותיו של מאיר גולדברג.  

"התזמורת הקטנה" של דודי לוי מורכבת מענת נבו בצ'לו וקולות, אביב שטיין על בוזוקי אירי, כלי הקשה וקולות - ושאול בסר בפסנתר, תוף רגל וקולות. יחד עם הלהקה לוי הפשיט את שיריו המוכרים והגיש ביצועים תזמורתיים ובאווירה אינטימית יותר.