ירמי קפלן, רגע לפני גיל 50, מתארח בפרויקט "חיים בפלוטו" לשיחה אינטימית וביצועים מיוחדים לשיר אחד חדש, "מילים מתוקות" ושיר אחד ותיק, "משהו חייב להשתנות". בואו לראות

 

 

קשה להאמין אבל בספטמבר הקרוב, ירמי קפלן יחגוג 50. זאת למרות שאף אחד לא היה נותן לו אפילו 40, במיוחד לא אחרי שעדים לאנרגיה האינסופית המפורסמת של קפלן, בהופעות או באולפן.

באחרונה, השקנו את פרויקט "חיים בפלוטו" עם דויד ברוזה. עכשיו מגיע קפלן לפרויקט הבלעדי של ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב ומגיש עם להקתו ביצועים חיים ומיוחדים מתוך האולפן לשירים "משהו חייב להשתנות" ו"מילים מתוקות". כבונוס, הוא יושב איתנו לשיחת אחד על אחד.

 

 

קפלן מצטרף לפרויקט שלנו בעקבות אלבומו האחרון, "חשק", ובימים אלה נמצא בסיבוב הופעות עם להקתו ברחבי הארץ. אל האולפן הגיע עם ניר גבע בגיטרה, רן שמעוני בתופים, עופר קורן בבס ואריה בן קנז בקלידים. יחד, הם מעניקים ביצועים נפלאים לשירים "מילים מתוקות" מתוך "חשק" ו"משהו חייב להשתנות", מתוך אלבום הבכורה של קפלן, "ירמי קפלן והפרחים" שיצא ב-94'.

פרויקט חיים בפלוטו, הפקה: אור ברנע, ליאור ברמן, סיגל מגריסו ושחר כהן, ראיון: אור ברנע, צילום: יהונתן צור ועומר שורץ, עריכה: עומר שורץ. צוות "פלוטו": גדי פיינגולד, ברק יחזקאלי, גל דבש, נועם לוינברג, דניאל אנגליסטר, עומר זוסמן.