פרויקט "חיים בפלוטו" של אתר ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב ממשיך לארח את האמנים הטובים בישראל והפעם, לכבוד סוף השבוע ושעון הקיץ שבא עלינו לטובה, מצטרפת קרולינה לפרויקט המיוחד ויחד עם להקתה נכנסת לאולפן ההקלטות ומגישה מבט קרוב, אינטימי ומיוחד. היא מבצעת שלושה משיריה ויושבת איתנו לראיון אחד על אחד.

הזמרת, שהיא גם צלע אחת מתוך שלישיית "הבנות נחמה", הוציאה לאחרונה את אלבומה החדש "זוהר", שם היא ממשיכה לערבב מוזיקה ישראלית עם מוזיקה שחורה ועוד הרבה סגנונות ומקצבים שונים, מזרחיים ומערביים כאחד. על האלבום עבדה יחד עם המוזיקאי אורי בראונר כנרות, שהפיק את השירים החדשים. מתוך האלבום הטרי, קרולינה ולהקתה מגישים שני שירים: "מול הים" ו"אל תאחר", את שניהם כתבה והלחינה יחד עם כנרות. בנוסף, היא מבצעת את "צר לי צ'רלי", הלקוח מאלבומה הקודם את השיר הזה כתבה יחד עם מאיר גולדברג, רונן סאבו ואלרן דקל והלחינה יחד עם רונן סאבו ואופיר "קותי" קותיאל.

על הביצועים המרגשים שלפניכם אחראית הזמרת לצד חברי להקתה: שי פרץ בגיטרה, ברק קרם בתופים, עמרי בר בקלידים ויוסי מזרחי בבס

לבד קרולינה, בפרויקט "חיים בפלוטו" אירחנו עד כה את דויד ברוזה, ירמי קפלן, טל פרידמן, להקת "ג'ירפות", יוני רכטר, קרן פלס, שלומי שבן, נעם רותם, להקת "מוניקה סקס", עלמה זהר, עידן רייכל, רמי פורטיס, הצמד "כהן@מושון", אברהם טל, אסף אמדורסקי, אמיר דדון, אלון אולארצ'יק, דני רובס ודודי לוי. את כל הביצועים והראיונות תוכלו למצוא בעמוד המיוחד של הפרויקט בעוד אנחנו שוקדים על פרקים חדשים, עם אמנים נוספים שאתם אוהבים.