במשך שנה הגיעו מיטב המוזיקאים של ישראל אל אולפני פלוטו ולקחו חלק בסדרה ייחודית שהפקנו. הנוסחה היתה קבועה: ביצועים חדשים לשירים המוכרים ושיחה אינטימית. במציאות, הוקלטו שם רגעים נדירים שאף אחד לא תכנן. עכשיו, חושפים האנשים מאחורי הקלעים את סוד הקסם של הסדרה

קצת יותר משנה חלפה מאז השקנו את פרויקט "חיים בפלוטו" של ערוץ התרבות של ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב. קצת יותר משנה שהתגבש החזון לספק לכם, אוהבי המוזיקה הישראלית, מבט מוזיקלי אישי שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. בשיתוף כוחות של שני הגופים, הוזמנו האמנים הטובים בישראל להיכנס לאולפנים המשוכללים, להקליט שירים בביצועים חיים ומיוחדים ולחשוף את ליבם בראיונות אינטימיים.
 
עכשיו, אחרי שאמנים רבים התארחו בפרויקט יוצא הדופן, אנחנו מזמינים אתכם להציץ אל מאחורי הקלעים ולגלות מה סוד הקסם של האמנים באולפן? איך מופק הפרויקט? מהן התחושות המיוחדות העולות בהקלטות? ומה התרחש בחדרים בזמן אמת אבל עדיין לא ראיתם. בווידאו שלפניכם תוכלו לצפות בסרט דוקומנטרי קצר שמתעד את כל התהליך וכולל ראיונות עם צוות ההפקה וצילומים שטרם נראו.
 
בפרויקט "חיים בפלוטו" אירחנו עד כה את דויד ברוזה, ירמי קפלן, טל פרידמן, להקת "ג'ירפות", יוני רכטר, קרן פלס, שלומי שבן, נעם רותם, להקת "מוניקה סקס", עלמה זהר, עידן רייכל, רמי פורטיס, הצמד "כהן@מושון", אברהם טל, אסף אמדורסקי, אמיר דדון, אלון אולארצ'יק, דני רובס, דודי לוי, קרולינה, דנה עדיני, עמיר בניון וגבע אלון. אנחנו ממשיכים להתרגש ומקווים שגם אתם.