רועי אדרי: "כל בוקר הוא מלחמה חדשה"

המוזיקאי רועי אדרי נע בחייו בין ישראל וארצות הברית, בין מוזיקת נשמה למזרחית - ובין העבודה באולפן לעבודה הפנימית: "זה לא פשוט, אבל אני עקשן ולא מוותר". צפו בראיון ובביצועים המיוחדים

לחשיפה הגדולה שלו זכה רועי אדרי בעקבות השתתפתו בתוכנית הטלוויזיה, "The Voice", אבל הזמר והיוצר מסתובב כאן כבר הרבה קודם. עכשיו, במסגרת פרויקט "חיים בפלוטו" של ערוץ התרבות של ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב, ניתנת לכם ההזדמנות לחזות באדרי ולגלות את המוזיקה שלו מעבר למה שראיתם בטלוויזיה או שמעתם באלבומיו. דרך המצלמות שלנו, אדרי מגיש שלושה ביצועים חיים ואינטימיים ומתיישב לראיון אישי ומיוחד.

אדרי נכנס אל האולפן עם עידו מימון בסקסופון וגדי פיינגולד באורגן ההאמונד וביצע כאמור שלושה שירים: "סוד האהבה" הנוגע, השיר באנגלית "Lost In This World" ו"מלחמת קיום" הקצבי. את כולם כתב והלחין אדרי.

בגיל צעיר אדרי עבר עם משפחתו לארצות הברית ושם גדל. מעבר לים כינו אותו רוי ועם הכינוי הזה חזר לישראל, נכנס עמוק אל סצנת הראפ וההיפ-הופ והגיש בערוץ המוזיקה את התוכנית "דיבור צפוף". בשנים האחרונות החל אדרי בתהליך של חזרה בתשובה, התחבר לשורשיו והחזיר את ה-ע' לשמו. אז היום הוא רועי ולאלבומו החדש קרא "שורשים", על שם אותו המסע בו לדבריו הוא עדיין נמצא.