דני סנדרסון: "זה רק אני והכיסא בלובי שלי"

"כל דיסק סימל תקופה. כמו שיר המכולת, שאי אפשר לכתוב היום, ואני בטח לא אלך עם גלשן". דני סנדרסון מגיע ל"חיים בפלוטו" ומוכיח שהנושאים אולי השתנו, אבל המרץ לא דעך: "אם אתה לא מתלהב, עדיף לתלות את הגיטרה". ראיון ושלושה שירים.

רגע לפני שמגיע החג, אנחנו גאים לארח ולהציג את האחד והיחיד - דני סנדרסון. הזמר והמוזיקאי הגיע אל אולפני פלוטו בתל-אביב ובמסגרת פרויקט "חיים בפלוטו" שלנו, הוא מציג עם להקתו שלושה משיריו היפים בביצועים חיים ומיוחדים ומתיישב איתנו לראיון מיוחד ופתוח. רק כאן ב-ynet תזכו להצצה קרובה כל כך אל תוך עולמו המוזיקלי של האיש.

מול המצלמות, סנדרסון מבצע את שיריו "כל מקום כל שעה" האנרגטי (במקור של "דודה"), "כחול ים תיכון" (במקור של "גזוז") ואת שירו החדש, "בוכה וגם צוחק", שיצא רק לפני כמה שבועות, בדרך לאלבום חדש. השירים כולם כמובן נכתבו והולחנו על ידי סנדרסון עצמו.

להקתו של סנדרסון מורכבת ממוזיקאים רבים וצעירים שמלבד הנגינה תורמים רבות בשירה וכן מנהלים חיים מוזיקליים נפרדים עם להקות ופרויקטים משלהם. הלהקה כוללת את הזמר והגיטריסט כפיר בן ליש, הזמרת והגיטריסטית תמר אייזנמן, הבסיסט והזמר יותם בן חורין, הזמרת רוית הראל, המתופף שי וצר והקלידן שאול עשת