שירי מימון: "קשה לי עם חשיפה"

רגע לפני שהיא הופכת לאמא, מספרת שירי מימון על ההריון המפורסם ("היה לי חשוב לספר למעריצים"), על התוכניות לעתיד ("עוד לא הגשמתי את עצמי"), והשאלות על נינט ("היא אובססיה שלא שייכת לי"), צפו בראיון ובביצועים המיוחדים.
 
רגע לפני שהיא הופכת לאמא, ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב גאים לארח את שירי מימון בפרויקט המיוחד "חיים בפלוטו". יום ההקלטה והצילום המיוחד נערך בחודשי ההריון הראשונים של מימון - ובמסגרת הפרויקט, אתם זוכים לזווית אינטימי ואישית על מימון ולהקתה באולפן ההקלטות. מול המצלמות מימון התיישבה איתנו לראיון של אחד על אחד ומציגה עם החברים שלושה ביצועים חיים ומרגשים לשיריה: "מחכה שתשובה", האישה שהיתה" ו"בסוף יום".

אל מימון באולפן מצטרפים יוסי מור בקלידים, תומר שטיין בגיטרות, ניר בכר בתופים ואמיתי פריינטה בבס. והחבורה הגיע לאולפן בעקבות אלבומה החדש של הזמרת "שלג בשרב", אותו הפיק המוזיקאי תומר בירן, והשירים שמבצעת מימון באולפן כלולים כולם ביצירתה החדשה.

מלבד מימון, בפרויקט "חיים בפלוטו" אירחנו עד כה את דויד ברוזה, ירמי קפלן, טל פרידמן, להקת "ג'ירפות", יוני רכטר, קרן פלס, שלומי שבן, נעם רותם, להקת "מוניקה סקס", עלמה זהר, עידן רייכל, רמי פורטיס, הצמד "כהן@מושון", אברהם טל, אסף אמדורסקי, אמיר דדון ואלון אולארצ'יק,דני רובס, דודי לוי, קרולינה, דנה עדיני, עמיר בניון, גבע אלון, אלישע בנאי, מיקה קרני, ערן צור, "יוסלס איי.די", נינט טייב, רועי אדרי, דני סנדרסון ורונה קינן.