אלקטרה: "אמרו שאנחנו להקה תל אביבית"

רגע לפני סיבוב הופעות בחו"ל, הגיעה להקת "אלקטרה" לאולפני פלוטו וביצעה שניים משירי אלבומה החדש. בראיון סיפרו החברים על השפעות היצירה, הקשיים ביציאה לטור, והשאיפה לכבוש את הקהל הרחב. צפו בביצועים המיוחדים ובתמונות מאחורי הקלעים

 

צפו בראיון: להקת "אלקטרה" נזכרת בימיה הראשונים, בגישה שלה אל עולם המוזיקה ועל היכולת להיות אחד עם השני כל כך הרבה שעות

פרויקט "חיים בפלוטו" של ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב ממשיך להציג בפניכם מבט אינטימי על העבודה, הדינימיקה והחברות של האמנים האהובים בישראל בין קירות אולפן ההקלטות. הפעם אנחנו שטים בזרם האלטרנטיבי ומארחים את שלושת חברי להקת "אלקטרה" הרוקיסטית.

הלהקה מסתובבת על הבמות בישראל כבר שנים רבות בהן צברה קהל אלטרנטיבי נאמן, אבל יותר מכך ממשיכה פעם אחר פעם לצאת לסיבובי הופעות מעבר לים. הלהקה נכנסה אל האולפן לבצע שני שירים אנרגטיים בביצועים חיים והתיישבה איתנו לראיון אינטימי.

 

"אלקטרה" כולל את הזמר והגיטריסט ניצן חורש, הבסיסט דורון פרחי והמתופף בועז וולף. באחרונה השלושה הוציאו את אלבומם השני, "Second Hand Love" ובאולפן הם ביצעו את שיריהם: "Day By Day" ו-"Honeycomb".  בחצי השנה האחרונה הופיע ההרכב בעיקר בחו"ל. ב-27 ביוני "אלקטרה" תופיע על בימת "אינדיסיטי" בלילה הלבן של תל-אביב.

 

צפו: "אלקטרה" באולפן מבצעת את "Day By Day"

מלבד אלקטרה, בפרויקט "חיים בפלוטו" אירחנו עד כה את דודו טסה, דויד ברוזה, ירמי קפלן, טל פרידמן, להקת "ג'ירפות", יוני רכטר, קרן פלס, שלומי שבן, נעם רותם, להקת "מוניקה סקס", עלמה זהר, עידן רייכל, רמי פורטיס, הצמד "כהן@מושון", אברהם טל, אסף אמדורסקי, אמיר דדון ואלון אולארצ'יק.

צפו: אלקטרה באולפן מבצעת את "Honeycomb"

עוד התארחו: דני רובס, דודי לוי, קרולינה, דנה עדיני, עמיר בניון, גבע אלון, אלישע בנאי, מיקה קרני, ערן צור, "יוסלס איי.די", נינט טייב, רועי אדרי, דני סנדרסון, רונה קינן, שירי מימון, דודו טסה, יעל דקלבאום, יהודית רביץ ועוד רבים. את כל הביצועים והראיונות תוכלו למצוא בעמוד המיוחד של הפרויקט, בעוד אנחנו שוקדים על פרקים חדשים, עם אמנים נוספים שאתם אוהבים.