גיא ויהל: "עכשיו מקשיבים לנו יותר"

מאז התפרסמו גיא ויהל ב-The Voice, הם יודעים שלא משנה כמה ילחצו על הדיסטורשן, יקטלגו אותם כפופ ריאליטי. אבל "אם זה יגרום לעוד מישהו לפתוח את האוזן, אדרבא" - הם אומרים, ומפנטזים כבר על האלבום הבא ועל הופעות בחו"ל. צפו בראיון ובביצועים המיוחדים באולפן

 

צפו: גיא ויהל בראיון באולפני "פלוטו"

 

גיא מנטש ויהל דורון מצטרפים אל "חיים בפלוטו", הפרויקט המיוחד של אתר ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב. בתוך האולפן ומול המצלמות שלנו, האמנים האהובים בישראל נותנים לנו הצצה נדירה ואינטימית אל חייהם המוזיקליים והאישיים. גיא ויהל התיישבו איתנו לראיון והגישו שלושה ביצועים חיים ומיוחדים לשיריהם: "תראי אני אוהב", "רצים באוויר", ו"רוצה לחזור", מתוך אלבומם החדש שהפיק מוזיקלית עופר מאירי.

 

גיא ויהל מבצעים במיוחד את "תראי אני אוהב"

 

בימים אלה השניים, שהחלו את דרכם כצמד "RevelDay" והתפרסמו לאחר השתתפותם בריאליטי המוזיקלי The Voice, חושבים על אלבום חדש ומקווים לעשות את זה גם בחו"ל: "לצאת לשם ואולי לקבל איזה חוזה הפצה". אל האולפן שלנו הם הגיעו כשבאמתחתם כבר כמה להיטי רדיו. ולמרות הקטלוג כ"פליטי ריאליטי", הם שמחים על הקהל שזה מביא: "לפחות עכשיו שומעים אותנו יותר מ-200 תלמידים בפנימייה".

 

הופעתם הקרובה של גיא ויהל תתקיים ב-1 בדצמבר במועדון הזאפה בתל אביב. לפני כן, יגיעו השניים להתארח בהופעתו של חמי רודנר בפסטיבל הפסנתר ב-7 בנובמבר. על הבמה בהופעות מלווים אותם: שי ברוך על התופים, עדי הר צבי על הבס, ורועי נויפלד על הקלידים. פרטים נוספים על הופעותיהם ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של הצמד.

 

גיא ויהל מבצעים במיוחד את "רצים באוויר"

 

מלבד גיא ויהל, בפרויקט "חיים בפלוטו" אירחנו עד כה את דודו טסה, דויד ברוזה, ירמי קפלן, טל פרידמן, להקת "ג'ירפות", יוני רכטר, קרן פלס, שלומי שבן, נעם רותם, להקת "מוניקה סקס", עלמה זהר, עידן רייכל, רמי פורטיס, הצמד "כהן@מושון", אברהם טל, אסף אמדורסקי, אמיר דדון ואלון אולארצ'יק.

 

גיא ויהל מבצעים במיוחד את "רוצה לחזור"

 

עוד התארחו: דני רובס, דודי לוי, קרולינה, דנה עדיני, עמיר בניון, גבע אלון, איה כורם, אלישע בנאי, מיקה קרני, ערן צור, "יוסלס איי.די", נינט טייב, רועי אדרי, דני סנדרסון, רונה קינן, שירי מימון, דודו טסה, יעל דקלבאום, יהודית רביץ, "אלקטרה" ועוד רבים. את כל הביצועים והראיונות תוכלו למצוא בעמוד המיוחד של הפרויקט, בעוד אנחנו שוקדים על פרקים חדשים, עם אמנים נוספים שאתם אוהבים.