קרן פלס מציגה: דואט עם האקס

פלס מצטרפת אל פרויקט "חיים בפלוטו" ומגיעה עם החבר לשעבר עמרי בר כדי להעניק ביצועים לשיריה על פסנתר בארבע ידיים ולגלות ל-ynet: "אני לא שלומי שבן, אבל את הדבר הזה אני עושה הכי טוב"
 

 

פרויקט "חיים בפלוטו" המיוחד של ערוץ התרבות של ynet ואולפני פלוטו בתל-אביב ממשיך. היום (א') אנחנו שמחים לארח, אחרי כל הזמרים והלהקות, את הזמרת הראשונה בפרויקט. לפניכם מבט מוזיקלי, אינטימי ומרגש אל קרן פלס, כפי שמעולם לא חוויתם.
 
אלה היו שבועות מאוד אינטיסיבים עבור פלס, נפילתה בטקס הדלקת המשואות סיפקה כותרות מצחיקות לכל כלי התקשורת, אבל היא קמה חזרה על רגליה. עוד לפני אירוע יום העצמאות היא הגיעה לאולפני פלוטו עם הפסנתרן עמרי בר, איתו חלקה זוגיות עד לאחרונה. למרות שנפרדו, על הבמה הם עדיין יחד ובימים אלה מקיימים את המופע "שני פסנתרים", שנערך פעם בחודש בתיאטרון צוותא בתל-אביב, לצד הופעותיה של פלס עם הרכב חשמלי.
 

 

 
רק עם פסנתר כנף, פלס ביצעה את השיר "רצה הביתה" שכתבה והלחינה לאלבומה הקודם, "מבול", שיצא כבר לפני כחמש שנים. יחד עם בר, היא מבצעת את "מה כבר נשאר לקחת", הלקוח מתוך אלבומה האחרון, "בין העיר לכפר", אותו הפיקה יהודית רביץ.
 
אמנם למופע עם בר קוראים "שני פסנתרים", אך במהלכו השניים גם מציגים ביצוע מיוחד עם פסנתר אחד וארבע ידיים לשיר, וכך גם החליטו השניים לעשות באולפן. פלס תופיע עם להקתה במועדון ברל'ה שבלהבות חביבה במוצ"ש (28.5) וב-2 ביוני בצוותא ת"א יתקיים המופע השני בסדרה "שני פסנתרים", בו תיארח את רמי קליינשטיין.