שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין אולפני פלוטו ושנקר - לימודי סאונד בתוך האולפן הגדול והמתקדם בארץ. לימודים מקיפים הכוללים ניסיון מעשי בתוך אולפן פעיל, חי וקיים, הנותן שירות למיטב האמנים המקליטים, בלב ליבה של ההתרחשות המוזיקלית בישראל.  

*ניתן לממש פיקדון לחיילים משוחררים!!

כשהחלטנו לפתוח את בית הספר לעיצוב סאונד, ניסינו לחשוב איך היינו רוצים שייראו טכנאי העתיד שלנו. איזה כלים היינו רוצים שיהיו למי שאנחנו מקבלים לעבוד אצלנו בפלוטו? מטרת הלימודים הינה להכשיר כוח עבודה מקצועי לגופי שידור והפקה,אנשי הגברה,טכנאי קול, בדגש על ניסיון מעשי ,תוך ביצוע עבודה בתנאי שטח, ורכישת ידע תאורטי נרחב בתחומי החשמל ,האלקטרוניקה וההפקה המוסיקלית.

 אנו מאמינים שלבוגר המסלול המלא יהיה כל הדרוש כדי להיות טכנאי מצליח אצלנו, או בכל מקום אחר.

בנוסף לאפשרות להשתלב בתעשיית המוסיקה, השתדלנו להעניק ידע שיפתח דלתות במגוון של תחומים, כמו תעשיית הקולנוע, טלויזיה, רדיו, תיאטרון, משחקי מחשב ועוד.

גייסנו את טובי התעשייה - סיימון ויינשטוקאלכס זברובסקייורם וזן,מיכאל אבו, יוסי פיין, בן ספקטור,לב גולצר,עומר קרני,גדי פיינגולד,ברק יחזקאלי,דניאל אנגליסטר,נעם לוינברג ואחרים, ללמד אתכם את סודות המקצוע. דאגנו לסדנאות אמן עם האנשים שקראתם את שמותיהם בלייבלים הגדולים,בנינו כיתה משובחת עם MiniMac לכל תלמיד ו-Booth כיתתי להקלטה, ויותר מכל – אנו פותחים בפניכם את האולפן - שתוכלו לשמוע, לראות, לגעת ובעיקר להרגיש איך עושים את זה נכון. 
 
לימודי התוכנית המלאה בפלוטו הם דו שנתיים,
בכל שנת לימודים 62 מפגשים של 6 שעות,פעמיים בשבוע, וכ350 שעות של תרגול מעשי.
 
 
תוכנית הלימודים כוללת לימודים עיוניים, קורסי מבוא ותיאוריה,לימודי תוכנות, ולימודים מעשיים הכוללים התנסויות רבות בכל הקשור להקלטות אולפן, הקלטות LIVE, הקלטות ערוצים, העלאות,מיקסים ומאסטרינג.
 
 
 
   
     
 
בסיום הלימודים יקבל הסטודנט תעודת "בוגר לימודי עיצוב סאונד" של מכללת שנקר ואולפני פלוטו, ויצויד בתיק עבודות .
התלמידים המצטיינים יוכלו להשתלב בסטאז' מקיף באולפנים שלנו.