טכנאי בית של אולפני פלוטו מאז פתיחת האולפן, בעבר עבד באולפני 'קלמנטיין' בהודו כטכנאי הבית בנוסף לעוד עשרות אולפנים בהודו כfreelancer

בעל נסיון בופעות חיות (PA) באוסטרליה, הודו, סינגפור, וישראל. אחראי להקלטות עשרות כלים אתנים לאתר earthmoments.com ולאתרים אחרים ברשת.
מתמחה במיקסים דיגיטלים עם יותר משמונה שנים נסיון בעבודה עם protools 
בין האמנים איתם עבד- יוני רכטר, קרן אן, אביב גפן, יעל דקלבאום, אסף ארליך, להקת דבש, דויד ברוזה, הג'ירפות, קרן פלס, וקרולינה.
 
למה בחרת להיות איש סאונד?
 
סאונד משך אותי מגיל צעיר. אני לא יודע איך זה הגיע לי לראש בתור התחלה, אבל מה שאני יודע זה שזה לא יצא לי מהראש מאז היום הראשון שפגשתי מיקרופון. סאונד זה תחום עניין אין סופי, ואם רוצים אפשר להעמיק ולהגיע איתו לכל מישור ורובד בחיים. מבחינתי זאת דרך התבטאות, ומקום שתמיד מחכה לי עם ידיים מחבקות.
 
איזה טיפ היית נותן למי שחולם להיות טכנאי סאונד?
 
תעשה! אל תחכה למישהו או משהו, פשוט תעשה. יש אלף ואחת דרכים להגיע לאותה מטרה, אם תעבוד קשה מספיק אתה תגיע לשם. צריך המון המון סבלנות ורצון ללמוד ולהבין במקצוע הזה, ולדעתי זה מה שחסר לרוב הצעירים שמתחילים עם סאונד היום.
 
למה פלוטו?
 
פלוטו מבחינתי זה קודם כל בית. מקום חם ונעים. נראה שחשבו פה על כל פרט, על כל צורך. מעבר לכך אין אולפן אחר בארץ עם facilities כאלה, ואם חושבים על זה, זה המקום שרוב הטכנאים רוצים יום אחד להגיע אליו. נראה לי מקום טוב להתחיל בו.