מתחם האולפנים

האולפנים שלנו
שבעת המופלאים

בקומפלקס של אולפני פלוטו בתל-אביב תמצאו שבעה אולפני הקלטות איכותיים שמותאמים למגוון עצום של צורכי הקלטה והפקה. מאובזרים בציוד וינטג׳ נדיר, כמו קונסולת ה-NEVE VR, פסנתר כנף Steinway, אורגן Hammond B3, פסנתר חשמלי Fender Rhodes, ומערכות שמע של Quested. על האולפנים אמון צוות פלוטו המקצועי והמנוסה.

האולפנים תוכננו ברגישות ועדינות כפי שעוצב הבניין כולו, בשיתוף פעולה מלא עם דודו חוג׳ה, בכיר אנשי האקוסטיקה בישראל, תוך הקפדה על רמת הגימור הגבוהה ביותר, בידוד מושלם, עיצוב אקוסטי מתקדם והתאמה לדרישות הטכניות השונות של כל אולפן.

העבודה שלנו לא מתחילה ומסתיימת בסשן הקלטה. תכנון מראש וליווי והכוונה נכונים, יכולים לסייע בהגשמת החזון המוסיקלי שלכם על הצד הטוב ביותר. נשמח לסייע לכם בבניית מפרט טכני, תכנון הסשן, תיאום נגנים מתאימים וצוותי צילום ובכל נושא אחר.

בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם מגוון שירותים נלווים שיקלו עליכם במהלך שהותכם בפלוטו, על מנת שתוכלו להיות פנויים לחלוטין לעסוק ביצירה. מלבד הצוות שלנו שיהיה זמין לכל צורכיכם, המתחם כולל בין השאר לוקרים לאחסון ציוד, מקלחת לשימוש אישי, חנות למכירת ציוד מקצועי (כגון מיתרים, שנאים, התקני גיבוי וכדומה), מספר מקומות חנייה ללקוחותינו וכן חניית אופניים מאובטחת. 

כל אלה, יחד עם הלובי המזמין, גג הבניין המרהיב וחדר האמנים החמים, משלימים את החוויה המפנקת שהופכת את פלוטו למקום האולטימטיבי להקליט ולהפיק בו.

לקביעת זמן אולפן