האולפנים שלנו
שבעת המופלאים

שבעה אולפני הקלטה והפקה מזמינים, איכותיים ומותאמים למגוון עצום של צרכי הקלטה והפקה. מאובזרים בציוד וינטאג׳ נדיר כמו קונסולת ה- NEVE VR, פסנתר הכנף Steinway, אורגן Hammond B3, פסנתר חשמלי Fender Rhodes, ומערכות שמע של Quested. על האולפנים אמון צוות מקצועי ומנוסה.

האולפנים תוכננו ברגישות ועדינות כפי שעוצב הבניין כולו, ע״י האדריכל ליאור ציונוב, בשיתוף פעולה מלא עם דודו חוג׳ה, בכיר אנשי האקוסטיקה בישראל, תוך הקפדה על רמת הגימור הגבוהה ביותר. בידוד מושלם, עיצוב אקוסטי מתקדם ובהתאמה לדרישות הטכניות השונות של כל אולפן.

העבודה שלנו לא מתחילה ומסתיימת בסשן הקלטה. תכנון מראש והכוונה וליווי נכונים יכולים לסייע בהגשמת החזון המוסיקלי שלכם על הצד הטוב ביותר. נשמח לסייע לכם בבניית מפרט טכני, תכנון הסשן, תיאום נגנים מתאימים וצוותי צילום ובכל נושא אחר.

נוסף על כך אנו מעמידים לרשותכם מגוון שירותים נלווים שיקלו עליכם במהלך שהותכם בפלוטו, על מנת שתוכלו להיות פנויים לחלוטין לעסוק ביצירה. נוסף לצוות שלנו שיהיה זמין לכל צרכיכם, המתחם מכיל לוקרים לאכסון ציוד, מקלחת לשימוש אישי, חנות למכירת ציוד מקצועי כגון מיתרים, שנאים, התקני גיבוי וכדומה, מספר מקומות חנייה ללקוחותינו וכן חניית אופניים מאובטחת. כל אלה, יחד עם הלובי המזמין, גג הבניין המרהיב וחדר האמנים החמים,  משלימים את החוויה המפנקת שהופכת את פלוטו למקום האולטימטיבי עבורכם.

דברו איתנו