שירותים נוספים

לצד אולפני ההקלטה המשובחים ובית הספר ללימודי סאונד והפקה, אנו במשפחת פלוטו מספקים מגוון עצום של שירותים נלווים לתעשיות הטלוויזיה, רדיו, קולנוע, חברות סטארט אפ/היי-טק, מדיה דיגיטלית וחברות הפקת אירועים. כמו כן אנו מציעים חללים מקצועיים להשכרה.

אנחנו אוהבים אתגרים ושמחים לצאת מהקופסא, ננסה להגשים יחד אתכם כל רעיון וכל שגעון…

הפקה מוסיקלית

כל הפקה זקוקה לליווי צמוד, בכל שלביה. מאיסוף ואף כתיבת החומרים, ועד סיום המיקס והמאסטרינג. מפיק הבית גדי פיינגולד, מוזיקאי ותיק בעל ידע ונסיון, ילווה את הפרוייקט שלכם החל משלב קדם ההפקה ובחירת השירים, דרך הקלטות ומיקס ועד לסיום המאסטרינג, והכל בתנאי אולפן מושלמים. המפיק והצוות החם של פלוטו יעטפו אתכם באהבה, מקצועיות, סבלנות ועבודה קשה תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

״המשימה שלי כמפיק, היא לחשוף את היהלום הטמון בכל אחד, וללטש אותו. הכל כבר קיים בפנים, רק צריך לאפשר לזה לצאת בצורה הכי טובה. ביחד עם האמן מתווים את הדרך. הכל לפי הצרכים, המטרות והיכולת התקציבית של כל אמן ואמן״.

מיקס

מיקס מקצועי הינו שלב חשוב ביותר בתהליך ההפקה. מחלקת המיקסים של פלוטו, בראשות הטכנאי נעם לוינברג, מתמחה בשרותי מיקס אנלוגי ודיגיטלי.

בשלב זה הפרויקט מקבל את ״צבע״ הסאונד המתאים ביותר לסגנון והאופי של האמן והאלבום. המטרה היא לגרום לשירים להעביר את המסר שהתכוונו אליו כשכתבו אותו ולעזור ליצור ״עולם״ מסביב לערוצי ההקלטה של הפרויקט.

בין אם אתם מחפשים סאונד אנלוגי חם או פאנצ' מודרני, הציוד המקצועי המתקדם, בסביבה אקוסטית מושלמת, ואוזן רגישה ומנוסה, מאפשרים לנו למקסם כל פרויקט בכל סגנון, ולהביא אותו לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

מאסטרינג

מאסטרינג בפלוטומחלקת המאסטרינג בראשות הטכנאי המוערך ברק יחזקאלי, מתמחה בשרותי מאסטרינג אנלוגי ודיגיטלי. זהו השלב האחרון בתהליך ההפקה, שבו הפרויקט כולו מקבל ליטוש אחרון. בזמן המאסטרינג ניתן לבצע מספר פעולות כגון: איזון תדרים, דחיסה, עריכה, הפחתת רעשים, חידוד תמונת הסטריאו, תחימת גבולות הגזרה, ריווח וקביעת סדר השירים. המטרה היא לגרום לכל שירי האלבום להשמע כמקשה אחת, ע״י יצירת עקביות ואחידות, תוך כדי הטעמה למערכות השמע השונות.

בסיום העבודה ניתן לייצא קבצים ל DDP אשר מוטמע בתוכו ISRC. אנחנו עושים גם מאסטרינג לוויניל.

הציוד המקצועי המתקדם, בסביבה אקוסטית מושלמת,  ואוזן רגישה ומנוסה מאפשרים לנו ללטש ולמקסם כל פרויקט מוסיקלי, ולהביא אותו למצב של מוצר מוגמר.

דוגמאות לשירים שעברו מאסטרינג בפלוטו: רמי פורטיס – תולדות הכותרת, עמית ארז – איפה אנחנו , אלי רוזן – חללים גדולים, רמי קליינשטיין – אנשים טובים, עומר נצר – Goodbye Song .

עריכות

בעידן הדיגיטלי, עריכות הן חלק חשוב וארוך בתהליך ההפקה. בעזרת טכניקות עריכה מתקדמות
 (מלודיין, ביט דיטקטיב, ועוד טריקים שאסור לנו לגלות לכם)
ניתן להפוך כל ביצוע למושלם, גם אם לא נוגן ככה בהקלטות.

עריכות באולפני פלוטו

צילום בפלוטו

אמנים רבים ניצלו את המראה והעיצוב היפה של האולפן כדי לצלם קליפים, הופעות לייב, תכניות טלויזיה, אייטמים לתקשורת, ווכן חברות טלוויזיה ופרסום רבות השתמשו באולפני פלוטו כלוקיישן לצילומים. האולפנים גדולים והפוטוגניים מתאימים לצרכים מגוונים, ומתוכננים כדי להכיל בנוסף להקלטות ברמה הגבוהה ביותר, גם צילומים. אתם מוזמנים לצפות בכמה דוגמאות של דברים שצולמו בפלוטו:

אסף אבידן עם בקליפ Small Change Girl שצולם בפלוטו

נינט טייב ושלומי שבן באייטם לחדשות 10, לרגל שחרורו של גלעד שליט, שצולם בפלוטו

שולי רנד ועידן עמדי מתוכנית טלויזיה שצולמה כולה באולפני פלוטו

קליפ של שטובי שהוקלט וצולם לייב בפלוטו

פרסומת למימון ישיר שצולמה באולפני פלוטו

יעוץ

לא כולם יודעים כמה זמן, מחשבה, תכנון, תקציב, יזע ודמעות נדרשים כדי להוציא שיר/פרוייקט לפועל. לא פעם, נתקלנו בפניות ושאלות ביחס לתהליך ההקלטה: ״כמה עולה שיר?״, ״מדוע אני צריך עוזר טכנאי?״ או ״אני צריך רק שעה באולפן כדי להקליט שיר", וכדומה.

העבודה באולפן מקצועי דורשת נסיון, תכנון זמן נכון, תקציב מתאים והפקה מסודרת מראש. תכנון מוקדם הוא הכרחי למניעת  בעיות טכניות שעלולות לצוץ במהלך הסשן. לכן, אנו ממליצים ללקוחותינו להיפגש איתנו מראש באולפן, כדי לדבר על השאיפות והמטרות שלהם, להכיר את המפרט הטכני ולבנות יחד תכנית פעולה, על מנת להבין מה ניתן לביצוע לפי הנתונים שהתקבלו מההפקה.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו ללא תשלום על כל שאלה בנוגע להקלטות בפלוטו. הצוות שלנו ידאג להכין אתכם לקראת ההקלטה כך שברגע האמת הכל יזרום בצורה החלקה ביותר, בזמן שהוקצב ולשביעות רצונכם.

דברו איתנו